Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt már bokaszalag...

Akinek volt már bokaszalag szakadása légyszi segítesen ( részeletek lent)?!

Figyelt kérdés

Bokaszalag szakadásom volt már kb 4,5 hete rögzítve van a lábam először sínnel majd gipsszel. A kérdésem az hogy miután leveszik a gipszet hogy tudok közlekedni egy ideig?

Séta ( esetleg bokafogóval)vagy csak újra a mankó?



2012. aug. 26. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Én rögzítőt használtam gipszlevétel után.

Ha bővebb infó kell írj rám

2012. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabó Zsolt20 válasza:

Nekem idén tavasszal (március 11.) teljes bokaszalag szakadásom volt a jobb bokámban. 6 hétig fekvőgipsz volt rajtam, aztán kaptam egy bokarögzítőt amit 1 hónapig kellett még kötelezően használnom. Érdeklőttem a dokitól, hogy a "bokarögzítő egyébként használható-e akkor, ha annyira fáj a bokám, hogy nem tudok pl. ráállni, de mondjuk nem valószínűsíthető sérülés." Annyit mondott, hogy "abban az esetben ha nem sérülés van a háttérbe ne nagyon használjam, csak ha már nagyon fáj."

Mankó használatát már akkor előírta a doki amikor a fekvőgipszet megkaptam.

2012. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
előző kommentelő, meggyógyult a lábad? Mert nekem is teljes bokaszalagszakadásom van valószínű, de még csak most vették le a gipszet és hogy mire számíthatok ?
2012. szept. 10. 15:00
 4/6 Szabó Zsolt20 válasza:
Úgy látszik hál' Istennek igen.
2012. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szabó Zsolt20 válasza:
Rendbe jött a bokád?
2012. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen köszi, már rendszeresen futok, de azért még vigyázok rá :)
2012. nov. 29. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!