Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy bajom lehet? Hogyan...

Nagy bajom lehet? Hogyan 'diétázzak'?

Figyelt kérdés

sziasztok! elég kényes a téma, de négy napja (ez a 4.) hasmenésem van. Nem tudom hogy mit ettem, kb ugyanazt mint mindenki más a családban, de náluk ez nem jelentkezett. Első 2 napban szedtem széntablettát , és egész nap furcsa alul a hasam, néha fájogat, mielőtt wc-re kell mennem hasgörcsöm van nagyon rossz.:( első nap hasgörcs ellen is bevettem ehy tablettát, de most 2 napja szedek egy hasmarsra valót tablettát, naponta többször ami jónak tűnik mert kevesebbet járok tőle wc-re de hasfájásom van. Főtt csirke combot, főtt krumplit, piritóst, kekszet ettem. Tegnap volt szülinapi bulim ami 1 héttel előtte le volt zsírozva és ettem mindent jól akartam magam érezni. Hogyan diétázzak? miket egyek? És továbbra is híg volt a hasmenésem, talán most már vmennyire 'sűrűbb' , szóval azszem kicsit sűrűbb , de nagyon félek hogy valami nagy bajom van. Ha nem múlik szerdán orvoshoz megyünk de nagyon félek hogy vizsgál meg? mit csinálnak velem?:( és étvágyam nagyon is van

ötletek?

17L


2012. aug. 26. 12:27
 1/7 A kérdező kommentje:
a másik hogy ez a hasmars gyógyszer mellett nem szabad más tablettát / szén tablettát se enni
2012. aug. 26. 12:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Diétázz tovább,igyál sokat és lehetőleg ne iktass be több bulit,amíg ez el nem múlik.

A doki meg fogja nyomkodni a hasadat,aztán pedig elküld laborba vizeletviszgálatra és vérvételre. Aztán annak eredményétől függően kapsz gyógyszert vagy kér továbi vizsgálatot.

2012. aug. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia köszönöm a gyors válaszod..:) mikor érdemes elmenni a dokihoz? és mivel diétázzak? mit egyek?
2012. aug. 26. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Sós vízbe főtt krumplit. Csirke nélkül, magában. Ne egyél össze vissza semmit.
2012. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) holnap azt fogok ebédre enni:)
2012. aug. 26. 19:02
 6/7 anonim válasza:
szerintem inkább egyél rizst az finomabb, nekem is kb 1 hónapja ugyanez volt és sajnos csak az idő múlásával gyógyulsz meg :-(
2012. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de már jól vagyok^^
2012. aug. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!