Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 4 napja nem gyógyulok....

Lassan 4 napja nem gyógyulok. Mandulagyulladásom van. Mindennap 38-39 fokos lázzal küzdök. Néha lázcsillapító leviszi 1 órára és annyi. Mitől nem gyógyulok?

Figyelt kérdés

A doktor Aktil-t írt fel napi 3x1. Szedem rendesen mellette tea stb... De idáig bal oldalt volt most már jobb oldalt is tiszta gennyes és már inni is alig tudok nem hogy enni. Kb 4 napja nem ettem. Nem is vagyok éhes...

Nem tudom meddig tart még ez kérlek segítsetek.

A tüszős mandula ilyen lassan gyógyul? Vagy nem hat az antibiotikum??



2012. aug. 27. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor "illik" kenetet venni a gennyes manduláról és elküldeni tenyésztésre, hogy mégis milyen baktérium okozza pontosan a fertőzést. Ha stafilococcus, az bizony lassan fog gyógyulni és célzott antibiotikumos kezelés kéne rá.

Mandulagyulladással nem jó játszani, lehet veszélyes is.

2012. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem. Ma hívtuk fel a dokit ő azt mondta előbb szedjem végig az antibiotikumot és ha utána is baj van akkor menjek el újra... de addig még van 5 napom... remélem jó gyógyszert kaptam csak lassan múlik... :)
2012. aug. 27. 13:19
 3/3 Takács Jánosné ***** válasza:
Gargalizálj sós vizel vagy corsodilal gyógyszertárba vehető.bazsalikom bol készült teával.1csészébe 1tk/teáskanál/forrázuk le 10percig áll le szűrjük iszogatni lassan.
2012. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!