Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban fáj a mandulá...

Egyre gyakrabban fáj a mandulám, utoljára másfél hónapja volt tüszős mandulagyulladásom. Mikor (hány eset után) kell kivetetni, vagy az orvos szólni fog?

Figyelt kérdés

Csak mert szerintem benne fel sem merült, hogy ki kellene vetetni, de úgy érzem, már nem segít a megléte, inkább gátol. Iszonyatosan fáj. Köszi minden választ, 27/N

(tudom, kérdezzem meg tőle, de ő nem szereti, ha a beteg kérdez, mert úgy érti, mintha felülbírálnánk, amit mond, pedig csak kérdezünk... szóval nem szívesen hoznám elő)


2012. jún. 3. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Másik orvoshoz nem tudsz menni? Nekem tavaly vették ki, többször vett kenetet de egyik antibiotikum kúra se használt és Ő mondta, hogy műtét...
2012. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 18 vagyok,kicsi korom óta szenvedek vele..(orrmandulaműtétem volt már,de visszanőtt..)Évente 2-3x tüszős mandula,és torok-illetve mandulagyulladásom van többször..Nekem 2 eset után mondta jó lenne műteni,mert nincs lázam,teljesen sose gyógyulok meg..
2012. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Ki kell venni! És nem lesz többé bajod vele. Én is így voltam, a végén folyt a mandulámból a genny, hullott a hajam, fájtak az ízületeim. Ez mind megszűnt a mandulaműtét után! Jobb így, hidd el.
2015. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!