Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Asztmás vagyok vagy más tüdő...

Asztmás vagyok vagy más tüdő problémám van?

Figyelt kérdés
Télen megfáztam és és hörgött a tüdőm nehezen is vettem a levegőt.Sztetozkóppal meg hallgatták a tüdőm el mondtam a panaszaim aztán fel írták az asztma pipákat amiből csak az egyiket használom ha nagyon muszáj.Szóval ami 1hónapos adag nekem elég 2 hónapig de az utóbbi más fél hónapban nem is kellet fújnom.De rám szokott jönni egy köhögés és nem bírom abba hagyni többször hánytam orromon számon..ja allergia vizsgálaton voltam nem vagyok allergiás semmire.Van valakinek hasonló problémája vagy ért hozzá az írjon lécives Előre is köszönöm. 21/L

2012. aug. 27. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak simán meghallgattak sztetoszkóppal azt annyi? Kérj beutalót rendesen a tüdőgondozóba és vizsgáltasd ki magad rendesen.
2012. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. Tüdőgondozóban csinálnak légzésfunkciós vizsgálatot és vérgáz mérést, esetleg köpet tenyésztést. Ezek alapján tudnak pontod diagnózist felállítani.
2012. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. aug. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!