Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állómunka-talpfájás ellen...

Állómunka-talpfájás ellen valami tipp?

Figyelt kérdés
A cipőmbe vettem talpbetétet, de egyelőre az se segített. Cipőt nem tudok venni, mert azt kell használni, amit adnak. A talpam (főleg a sarkamnál) nagyon fáj. Lehet még valamit tenni ez ellen vagy meg lehet ezt szokni?
2012. aug. 29. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan tüskés talpat javaslok! Tudod vannak olyan papucsok... Egyszer szétment egy ilyen papucsom, és kitéptem a tüskés részét. Aztán túrákra vittem magammal. Hosszú túrákon szokott nekem a talpam fájni egy idő után. Ha nagyon nem bírom, nagyon jó kicsit megállni, és ezen a tüskés talpbetéten ácsorogni. El nem tudom mesélni micsoda felüdülés!!!

Szóval ha megtudod oldani, hogy néha 5-10 percet átválts egy ilyen papucsra... (pl wc-re menéskor)

Vagy a kiszedett tüskés talpat beleteszed a cipődbe... Bár ez elég nagy helyet szokott foglalni..

Na csak egy ötlet volt.


Még annyi, hogy ha néha félre tudsz vonulni, akkor egy gyors masszás is sokat számít...

2012. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!