Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek abban az esetben,...

Mit tehetek abban az esetben, ha több fül-orr-gégész sem találja egy nagyon kellemetlen tünetem okát, és egyik gyógymód sem enyhíti?

Figyelt kérdés

A mindennapi életemre van kihatással, főleg étkezésre, amit képes kimondottan kellemetlenné tenni.

De kaptam ilyen kúrát, kaptam olyan kúrát, a megye legjobb dokijait megjártam, egyhez többször is mentem, de 2 hónap után sincs javulás, és ez kihat az életminőségemre is.


2012. aug. 29. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A tunet lemaradt, kellemetlen, de mi?
2012. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Granulált a garatom, azaz ilyen kis puklik vannak, mint egy hólyag. Alapvetően "elvagyok" velük, de ha eszek, olyan, mintha megakadna az étel. Gondolom azért, mert dörzsölődnek, irritálódnak, és így sokszor abba kell hagynom, ha nem akarok erősebb zavaró ingert vagy hányingert.

Mandulám fölött és mögött láthatók, de csak az egyik oldalon. Egyik dokinak sincs ötlete, mandulát is kezelték már, hátha, de ott vannak. Hol kevésbé rossz, hol nagyon rossz, és akkor csak pépeset és folyékonyat tudok csak fogyasztani.

2012. aug. 29. 23:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy allergiás vagy valamire?
2012. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De, növényekre. Régen szedtem gyógyszert,d e az elmúlt években bőven elvoltam ilyen pollen elleni orrkenőccsel, meg tengervizes orrspray-vel.

Most lassan egy hónapja már az Aerius-t szedem. Nagyon nem akartam, de ezzel ki lehetne zárni, hogy allergia miatti-e a tünet, de ezzel sem javul, szóval ez is kizárva.

Azon vannak legjobban meglepődve, hogy ez az egész csak egyoldali (bal oldalon van csak).

2012. aug. 31. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!