Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Láz, hánying...

Mi lehet a bajom? Láz, hányinger, gyomor fájás/görcs, hasmenés .

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton, elkezdett fájni a hasam, azt hittem gyomor rontás, nem foglalkoztam vele, de vasárnapra, belázasodtam, és pokolian fájt a hasam! Ez ment kedd-ig ! Szerdán elmúlt a lázam, de az állandó gyomor görcs, és hasmenés megmaradt ! Hányni nem hánytam, egyszer próbáltam de csak rosszabb lett ! Diétázok, csak napi 3-4 szem vajas burgonyát eszek és teát iszok, de a mai napig rosszul vagyok és nagyon nagyon híg hasmenésem van ! Mi a csuda lehet ez ?

2012. aug. 24. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mész dokihoz? Ez komoly is lehet. Ha azt írtad volna, hogy megkeményedett a hasad, az akár vakbélgyulladás is lehetne. Lehet, hogy csak egy vírusfertőzés, mint a férjemnek volt. Ő 5 napig kínlódott vele, hasonló tünetekkel járt.

Szóval, doki!

2012. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hű, akkor hétfőn megyek is orvoshoz ! Ha addig se múlna el, mert ez már tényleg nagyon zavaró, és kellemetlen !
2012. aug. 25. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is van.. csak nekem 4 napja. nem vagyok lázos csak fáj a hasam, néha görcsöl és híg hasmenés..:/ ha nem múlik el szerdán doki..
2012. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Takács Jánosné ***** válasza:
Enyhe gyomor rontás ,igyál sok folyadékot diétáz párnap pl keksz,tea. sóban vízben fötkrumpli ha pár nap múlva sem javul orvos.
2012. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne kérdezgetni, hanem az orvosnál!!!! Te elhiszed amit itt irkálnak?
2016. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!