Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ahol vízér fut a házon kersztü...

Ahol vízér fut a házon kersztül, ott mennyi ideig lehet úgy tartózkodni nap mint nap hogy az még az erre hajlamos embernek se okozzon bajt? Főleg gyerekre gondolok.

Figyelt kérdés
Nem ott az ágya, csak ha mondjuk játszik ott órákat nap-mint nap
2009. júl. 27. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
és honnan tudod h ott vízér van? amúgy rákkeltő, úgyhogy én inkább elköltzönék.
2009. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

be lett méretve a ház, amúgy nem rákkeltő, ez baromság, csak ha hartmann zónával kereszteződik és az is csak akkor ha négy-öt évig folyamatosan ott alszik az ember 8 órákat...

amúgy nagyon sok helyen van szóval a fél világ állandóan költözhetne... ez nem megoldható

2009. júl. 27. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
nme vagyok nagy szakértője a vízereknek ,habár sajnos nekem is van egy,ahol az ágyam volt... 2hétig bírtam és utána átraktam a szomszéd falhoz az ágyat ,azóta tökéletesen alszom.:)Szerintem nm okoz kárt csak akkor ha ott alszik az illető, viszont itt a fórumon olvastam egy tópikba ,hogy érdemes az vízér főle egy tükröt rakni ,mert az visszaveri a sugárzást..nem tudom ,hogy igaz e vagy csak egy babona ,de egy próbát megérne ,főleg ha a kisgyereked játszik ott órák hosszát..
2009. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nincs rá bizonyíték, hogy a vízereknek hatása van az egészségre. A Curry- és Hartmann-hálózat létezésére szintén nincs bizonyíték. A földsugárzás egy megcáfolt áltudományos elgondolás.
2009. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnálom de nincs igazad mert műszerekkel mérhető 1., 2. voll féle mérés kimutatja a geopatikus sugárzást a szervezetben...
2009. szept. 7. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
A Voll-féle készülék egy ellenállásmérő. Humbug, hogy bármit kimutatna, aminek köze van a földsugárzáshoz. Ellenállásmérő, akárcsak a "Hubbard-féle e-méter", amit a szcientológusok használnak. Attól, hogy valami műszer, még lehet csalás. Sőt, a műszerek a legdrágábban eladható, így legjövedelmezőbb csalások.
2009. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!