Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagy hogyan nő az...

Janhard kérdése:

Mitől vagy hogyan nő az ember? Vagy van valami tippetek hogyan nőhetnék jobban? 14/f

Figyelt kérdés
alig vagyok 160 és szretném megtudni hogy mit csinálhatnék hogy még nőjek gyorsan mert az osztály társaim fele már lassan 1 fejjel magasabbak pedig hamarosan másik suliba megyek és nem akarom hogy én legyek a legalacsonyabb.

2012. aug. 30. 13:34
 1/4 anonim válasza:
Locsold meg magad napjába kétszer!
2012. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 14/f nem azt jelenti hogy 14 éves fa vagyok
2012. aug. 31. 16:53
 3/4 anonim válasza:
Azt mindjárt gondoltam, mert egyrészt egy átlagos 14 éves fa magasabb mint 160 cm (már ha te is cm-re gondoltál, mikor írtad, hogy alig vagy 160); másrészt pedig még egy fának is több esze van, mint neked. "van valami tippetek hogyan nőhetnék jobban?" ezt te se gondolhattad komolyan. Ha lenne ilyen trükk, amivel tudnák szabályozni az emberek a magasságukat, mindenki tudná és ezt alkalmazná...
2012. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

genetikailag beléd van kódolva egy intervallum hogy mennyire nőhetsz meg, erre hatnak a környezeti hatások


mesterségesen előidézett betegségekkel nem foglalkozunk mint pl. a gigantizmus


de az étrendeddel tudsz játszani

ha egészségesen eszel az már egy jó pont

nincs cigi, alkohol, drog


akkor sportolni se árt


és az alvás!!!

a növekedési hormon este termelődik, úgyhogy aludj eleget!


Amúgy milyen magasak a szüleid?

2012. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!