Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködésekor...

Pajzsmirigy alulműködésekor szedett gyógyszerrel egyidibőben folyamatos testedzéssel és diétával ugyanúgy fogyhatok, mint egy egészséges ember?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Azt tapasztaltam az utóbbi években, hogy akármennyire is diétáztam vagy sportoltam rendszeresen, nem tudtam fogyni, vagy tényleg nagyon szigorú körülmények között 1 év alatt csak 5 kilót. A gyógyszer szedése mellett sikerülhet gyorsabban fogynom? (65 kiló vagyok 164 cm és 25 éves nő)

2012. aug. 30. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen beűllítják a hormonszintet, akkor igen.
2012. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2012. aug. 30. 22:01
 3/5 Batisz Ildikó válasza:
Nekem beállították a gyógyszert, 1 dkg-ot se fogyok 6 éve
2012. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ.

Elméletben igen, ha jól be van állítva a gyógyszer, pont azt a célt szolgálja, hogy elindítsa a fogyást. Ugye a betegség miatt hízol, mivel lassú anyagcserét okoz, a gyógyszer meg felpörgeti azt.

Azért írtam, hogy személyfüggő, mert tényleg az. Nálam még a mai napig nem sikerült beállítani, az értékeim ingadoznak, de nagyon nehezen fogyok, ha 1-2 kiló változás van, az már nekem olyan, mintha 10 kilót fogytam volna...arról nem is beszélve, hogy sport mellett is, van mikor visszajön és hozza a barátait is. :):(

Na de nem esélytelen, én is próbálok minél több irányba elmozdulni, hogy végre megtaláljam AZT a valamit, akár mozgásformát, akár bármi mást, amitől végre elindul a fogyásom.


Egyébként tudom, hogy régi bejegyzés, de hátha még valaki olvassa, nektek milyen gyógyszert írtak fel? Én letroxot szedek, mióta megállapították a problémámat, de olyan, mintha nem csinálna semmit..a dokinak meg hiába mondom, hülyének néz.

2016. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!