Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Megcsípte a talpam egy...

SOS! Megcsípte a talpam egy méh, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Tegnap csípett meg és mára nagyon bedagadt ,alig bírok lábra állni. Ma már kalciumot is ittam és borogattam ecetes ruhával. Holnap programom lenne. Létezik valami csodamódszer?
2012. aug. 30. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ecetes szódabikarbóna nagyon hatásos, de inkább azonnal! Viszont semmit nem veszítesz vele, ha utólag rákened. valamint Fenistil gél, na az majdnem csodaszer!:) De tény, az is minél előbb!
2012. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon, svédcsepp, azzal borogasd be, nagyon jó mindenféle csípésre! (szunyog, méh, csalán, stb.)
2012. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) máris megyek ápolgatni :))
2012. aug. 30. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
A Fenistil szerintem is jó. De ha tovább dagad, akkor allergiás vagy és nem ártana egy doki.
2012. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gyógyító hatása van a csípésnek ,de az most egy cseppet sem érdekel ,amúgy köszönöm a válaszokat :D
2012. aug. 30. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a duzzanatot és a fájdalmat egyedül a hideg borogatás enyhítette.

18-án csípett meg, és még mindig látszik, néha viszket. 4 nap volt rossz, de az is elviselhető a borogatással.

Mondjuk a talp az szívás. Nekem csak a térdem volt, nem tudtam csak rövid nadrágban lenni, ha valami hozzá ért, nagyon irritálta...


Jobbulást!

2012. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!