Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 52 éves,4 éve inkontinens...

52 éves,4 éve inkontinens pasi vagyok, kisebb dolgokban. Korábban szerettem strandolni, napozni. Erre évek óta nincs lehetőségem. Mit javasoltok, hogyan tudnám megoldani, hogy ne csak térdig érő bő nadrágban élvezhessem a napozás örömeit?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Urológus

2. Intimtréning

2012. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Vegyél fel rövid nadrágot és egy törölközővel még takard le a rövid nadrágot.


Fürdeni meg úgy tudnál ha leveszed a pelenkát és fürdő ruhátveszel fel. Ez csak a nyílt vizű strandon jön be. Ha ki jössz a vízből akkor pelenka fel.

2012. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Nem tudom van-e kertes házad vagy kertes telked esetleg nagyobb teraszos 5-6. emeleti új építésű lakásod.


Felfújhatós medencénél próbáld meg úgy fürdeni felveszel megfelelő nedvszívó képességű pelenkát vagy textil pelenkát megkötős pelenka védővel és jól zárható gumibugyival. Arra rá fürdő ruha ott megállapítani nem látszik-e a pelenka és egyben kényelmes viselete a pelenkának.


Mert megfelelő akkor strandon is jó ennek a használata természetes vízen nem mindig van nem fizetős strandra kijelölt hely.

2012. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ide tartózik a kérdéshez a válaszom jó tanácsként javaslom olcsóbb lenne a pelenka gyógyeszköz ellásra íratni szükséges jobb van emelt összegű családi pótlék és kiegészítésként Rokkantsági járadék.
2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz, valami megoldás kell
2012. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak irom:


3 féle inkontinencia szint létezik.


1. Intim tornával korigálható és gyógyitható vagy gyógyszeres kezelésben.


2. Műtétel korigálható intim torna meg a gyógyszer sem vállik be.


3. Műtéti úton még mikrosebészeti úton sem korigálható illetve nem gyógyitható semmilyen módon.


3. szint van meg legjobb megoldás pelenka viselése éjjel-nappal vagy éjszakai viseletre.


Rajtam függne tuti csináltatnék erdő szélén lévő tisztáson faházas mini tábort ott Inkontinenciával együtt élők tudhatnának nyugodtan nyaralni napozni és strandolni. Senki sem piszkálná őket pelenkában napoznának.

2012. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!