Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! A stressz miatt...

Segítség! A stressz miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés

Először is ne haragudjatok, ezt két kategóriába is írhattam volna, de inkább ezt választottam. Nemrég azt tapasztaltam, hogy a folyásom fehéres, és sűrűbb mint a normális. (Már menstruálok, szűz vagyok) Ha elmegyek valahová, és nagyon beizzadt (nem találtam jobb szót),akkor sárga színű. Ez lehet a stressztől? Mert azt hallottam, hogy lehet attól is. Ne mondjátok, hogy menjek el vele orvoshoz, mert sajnos nincsen rá pénze anyukámnak, mivel nemrég kirúgták az egyik állásából, apukámnak sincs pénze, a nevelőapám pedig dohányzik, így sok pénz arra megy el. Nemrég vettem egy Multi-Gyn Actigel-t, de az nem szüntette ezt meg. Szóval ezek a panaszok lehetnek stressztől. Stressz alatt azt értem, hogy: Anyukámmal nem olyan jó a viszonyunk, mivel ő folyton a pénz miatt aggódik, feszült, és ezért velem úgy viselkedik, mintha én lennék ennek az oka. Pedig szerintem elég lenne annyi, hogy nem a nevelőapámnak vesz sört és cigit. Kitűnő tanuló vagyok 5 éve, most megyek hatodikba. Már el van tőlem várva a jó jegy, a kitűnő bizonyítvány. Ráadásul még informatika és rajzszakkörre járok. Az informatikát nem szeretem, már abba akartam hagyni, de az informatika tanárnő nem engedi. Nagyon sokat tanulok év közben. Naponta 3, esetleg 4 órám is rá megy a tanulásra. Barátaim nincsenek. Nagyon elveszettnek érzem magamat. Szóval a kérdéseim:

Lehet a rendkívüli folyás a stressz miatt?

Mit tehetnék, hogy ne stresszeljek ennyire?

Ja, és nem rég elkezdett fájni a jobb oldalam a csípőm fölött közvetlenül. Köszi a válaszokat előre is.

12/L



2012. aug. 31. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha SZTK-ba mész, az ingyen van. Tehát ha nem magánrendelésre.
2012. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi izzadt be nagyon?
2012. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!