Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől véres a székletem?

Mitől véres a székletem?

Figyelt kérdés
Ma jöttünk haza a nyaralásból, és azóta hasmenésem van. Mióta hazajöttünk legalább 8-szor voltam vécén, és azon kívül hogy folyós állagú, semmi különöset nem tapasztaltam. Most viszont legutóbb vér volt benne.. Nagyon félek, nem tudom mitől lehet. Én arra gondoltam, hogy mivel a WC-papír kikezdte, az vérzett. Ez lehetséges?
2012. aug. 31. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
WC papír nem okoz ilyet. Sokkal inkább bekaptál egy vírust a nyaraláson. Igyál sok vizet és ha holnap is ilyet tapasztalsz keresd fel az ügyeletet.
2012. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam olyan messze, itt voltam Velencén. Arra gondoltam hogy a hasmenés attól van, hogy sokmindent összettem.. Pl. reggel ittam egy kakaót, egy kávét, és egy bögre tejet, aztán ettem körtét, és ittam narancslevet, de azt, hogy mitől lett véres azt nem tudom. Lázam nincs, és hányingerem se, csak szaladgálnom kell wc-re.
2012. aug. 31. 21:48
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem tartom valoszinunek, de ha fennall akkor mindenfelekeppen menj el orvoshoz!
2012. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
100%
A friss (piros) vér a székletben általában nem komoly. Lehet fertőzés miatti bélgyulladás, lehet egy kipukkadt erecske (pl. a hasmenéstől), lehet aranyér, szóval ezer dolog, de 99%-ban nem komoly. Ha pár nap alatt nem múlik el, érdemes orvoshoz menned.
2012. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
100%
Ja, a WC papír is okozhatja. A hasmenéstől kicserepesedhet - hmmm az alsó szád - és a dörzsöléstől seb keletkezhet.
2012. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nem kell rossra gondolni.de azert jobb felni ,mint megijedni. 2 rokonomnak volt ilyen tunete,de nekik tobb honapon at,mindeketyonek polip volt,de szerencsere meggyogyultak. Na most ,mivel neked még nincs egy napja se,ezert eszedbe ne jusson rosszra gondolni! Tehat,hogyha a kovetkezo napokban is ez lesz,akkor erdemes orvoshoz fordulni.
2012. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a legbiztosabb, ha orvoshoz mész.
2012. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!