Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez?! Segíts

Miért van ez?! Segíts

Figyelt kérdés
a fejemen(hajamnál) nagyon viszket a bőröm és ha megvakarom, hogy ne viszkessen akkor vérzik.. és vannak vannak ilyen sebek is a hajam tövénél.. ha nem vakarom meg akkor meg beleőrülök hogy viszket.. kérlek segíts ..megoldás? sampon? stb.?

2012. aug. 31. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj,mar azt hittem,h még egy menstruacios kerdes 'kesik 1 napot'. Lany vagyok,ertem az aggodalmat,de azert alap dolog,h tinikorban nem rendszeres.


Xdd. Ez mindegy,bocsi,csak leirtam. Ahol viszket,azt milyennek erzed? Feluletere gondolok.. Es esetleg nem hasznaltal vmi kulonosebb hajra valo szert?... Nem tudom,ez fura..

2012. aug. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.
2012. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom elkiabálni, de véletlen nem fertőződtél meg bogarakkal?? Sztem nézesd meg vkivel a hajad, és ha tiszta, akkor bőrgyógyászatra menj!
2012. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg seborrheás dermatitiszed van, jó lenne bőrgyógyásznak megmutatni.

Kénes sampon (Detergens Sulfuratum, Sulfokol), csalános sampon, vagy Nizoral sampon (na ez már elég drága) használható.

2012. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vettél mostanában új sampont? Allergia is lehet. Nekem volt hasonló régebben. Először kis hólyagok voltak, aztán vérző sebek. A fodrász is kiakadt, mikor meglátta. Az új samponom okozta.
2012. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bogarakkal..? nem hiszem.. :o őő igazából nem vettem mostanában új sampont jó ideje ezt használom balea sampont balzsammal... lehet hogy száraz a bőröm? amúgy kössz a menstruációs dolgot..xdd köszönöm:)
2012. aug. 31. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:
simán lehet, hogy a pikkelysömör jött ki rajtad. menj el bőrgyógyászhoz, ő tudja megfelelően megállapítani, itt csak találgatni lehet, netán ártalmas is lehet néhány ajánlott dolog.
2012. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!