Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vérzik állandóan az...

Miért vérzik állandóan az orrom? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Egy héten legalább kétszer mindig vérzik az orrom, ha kifújom. De miért? Ennyire vékony lenne az egyik orromban lévő érnek a fala? Amúgy mindig csak a bal oldali vérzik...akkor gonolom nem súlyos betegség. Én csak attól félek, hogy egyszer annyira fog vérezni, hogy nem fog elállni :/


Hallottam, hogy a kürházban el tudják égetni (lérezesen vagy hogy?), de még nem próbáltam.


18/L



2012. szept. 2. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan ér, ami gyenge, és igen, ezt el kéne égetni, ezzel megszűnne a probléma. Lehet, hogy egyszer majd magától is elmúlik, de lehet, hogy így marad, szóval szerintem sokkal jobb túlesni rajta, nem olyan kellemetlen és utána nem kell aggódni miatta folyton.
2012. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs véletlenül magas vérnyomásod? az is okoz orrvérzést.
2012. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont az az érdekes, hogy nagyon alacsony a vérnyomásom, kicsi a pulzusom és reggelente is gyakran elszédülök, ha felkelek az ágyból. Pont ezért iszom kávét, különben napközben elaludnék. Mondjuk, lehet a kávé miatt van, de régebben is vérzett az orrom, mikor még nem ittam.


Igen, lehet el kéne menni a kórházba, de...félek egy kicsit. Amúgy orvos szeretnék lenni, de ha engem kezelnek, az más. Ez most olyan, hogy nem szeretem, ha én vérzek, mert megvág a kés (nagyon), de ha más vérzik, attól nem vagyok rosszul :D

2012. szept. 2. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Égettesd el, az a legegyszerűbb, gyorsan túlleszel rajta és utána nem kell hetente kétszer ezzel bajlódnod.

Kétlem hogy komoly bajod lenne, sajnos csak túl gyenge az érfal, ennyi...

2012. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!