Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aránylag rendszeresen sportolo...

Aránylag rendszeresen sportolok, de gyengébb vagyok a semmit se mozgóknál, ez mi? Miért?

Figyelt kérdés
Az egyesületbe nem járó emberekhez mérten rendszeresen mozgok, és mégis csak mostanában tudom legyőzni különböző dolgokban a valamennyire túlsúlyos, semmit se mozgó egyéneket. Ez szerintem nem normális így.
2012. szept. 2. 14:32
 1/1 anonim válasza:
szerintem erősítened kellene,nekem úgy volt,hogy régebben nagyon sokat sportoltam és jól bírtam. de aztán pár évre abbahagytam mert megszűnt az ahol sportoltam és megint visszamentem sokkal gyengébbnek éreztem magam, gyorsan dobog a szívem és nem bírom én neki álltam erősíteni és megint vissza szoktatom magam,de fontos a helyes táplálkozás is.
2012. szept. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!