Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudom megszüntetni az...

Hogy tudom megszüntetni az idegi alapú éjszakai köhögésemet, ha az okozóját nem tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés
Orvos is megállapította, hogy apám miatt idegileg kimerültem, emiatt legyengült az immunrendszerem, és köhögök. Apám az állataimat okolja, akik már évek óta vannak, és nincs bajom a közelükben. Apámnak sajnos protekciói vannak befolyásos helyeken, ahol ellene felléphetnénk anyuval jogilag. Erőszakos ember, idegi zsarolásban tartja anyut is és engem is. El akarok költözni és fogok is, de valahogy addig is szeretném megszüntetni a köhögésemet, hogy leszálljon rólam és az állataimról legalább addig, míg el tudok menni.
2009. júl. 28. 04:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!