Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok akik párosával zabálják...

Azok akik párosával zabálják a xanax-ot azok azért eszik mert szarul vannak és utána jobb?

Figyelt kérdés
értem ez alatt h nem ismerem a hatásait, szóval vmiféle kedélyjavító hatása van rájuk, vagy vmi más?

2012. szept. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A xanax erős nyugtató, általában idegességre, pánikrohamokra írják fel az orvosok, de nagyon könnyen függővé válhat aki szedi. Aki párosával szedi rendszeresen, valószínűleg már függő és nélküle úgy érzi rosszabbul van, akkor is ha erre semmi oka nem lenne.
2012. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem tavaly volt egy pánikbetegségem, amit az váltott ki, hogy nagyon hangosan elkezdett túgni a fülem (úgy kell elképzelni, hogy egyszercsak hirtelen elkezdesz mindkét füledben hangos éles sípolást hallani, minden nap 24 órában), és 6 napig nem tudtam a pánik miatt aludni és enni. Ha anyukám le akart tolni a torkomon egy kis kiflidarabot, akkor egyből kihánytam, mert az idegtől nem ment le a torkomon. A kialvatlanságtól már rémeket láttam és az anyukámtól azt kértem, hogy segítsen meghalni. Szóval kicsit kisiklottam pszichésen.


Ekkor elmentem egy pszichiáterhez és adott xanaxot, antidepresszánst és altatót. A xanax úgy hatott rám, hogy az izmaimat, amik már napok óta görcsben voltak, ellazította, megnyugtatott, tudtam enni és végre aludni. Megmentette az életemet, mert miután ettem és rendesen aludtam, sokkal jobb lett.


Azóta már terápián is voltam, és a gyógyszerekről leszoktam, de rám így hatott a xanax, és ezrét kellett "párosával" zabálnom.

2012. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nem túgni, hanem zúgni kezdett a fülem, bocs.
2012. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

77%-os, én anyukaként elbőgtem magam, amint olvastam a történetedet. átéreztem, hogy mit élhettél át és az anyukád is. ismeretlenként is örülök, hogy meggyógyultál.


amúgy én is szedtem xanaxot, de azért mert az életemben volt egy rossz szakításom és tiszta ideg voltam miatta. azt okozta, hogy ellazultam, az izmaim azonnal lelazulnak, nyugodt vagyok, egyfajta csendes nyugodt békés állapot lett rajtam úrrá. ezért segített és ezért szedtem egy ideig. de már nem, nagy nehezen sikerült felépülnöm.

2012. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a xanax nem nyugtato hanem szorongasoldo. en vettem mar be repuloutra vagy vizsga elott mert szemet modon izgulos vagyok, hiaba nyugtatom magam nem hasznal semmi mert a testem tulreagalja a dolgokat. remeg a kezem, gyorsan dobog a szivem, elcsuklik a hangom stb

a xanaxot en meg lesz.romtablettanak nevezem, mert kb az a hatasa. nem izgulsz vagy idegeskedsz dolgokon ugy.

2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!