Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen típusú személyek...

Milyen típusú személyek lesznek pánikbetegek? /Csak értelmes, segítő hozzászólásokat várok/

Figyelt kérdés

#pánikbetegségtipus
2012. szept. 3. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem típus függő,ez genetika függő inkább.
2012. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben, ettől még nem fogom tudni, hol keressem a betegségre a gyógyulást!!!!
2012. szept. 3. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Alkoholista apuka, egy baratnom panikbeteg mindenhova kisergetni kell. Nem tudom hogy sok koze van e hozza de apulaja alkoholista volt
2012. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet, mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy nálad mi az. Kérj segítséget szakembertől!
2012. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak gondoltam,hogy hátha volt valaki ilyen helyzetben és tud némi kis segitséget nyujtani.
2012. szept. 3. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén pánikbeteg vagyok. :(

Kb 3 éve kezdődött. Azelőtt boldog voltam és szinte mindig jókedvű, pedig bitang nehéz gyerekkorom és nem túl könnyű tini korom volt. :(

Egy kisebb városban éltem, mint Bp. a suli után ragadtam ott. Jól fizető, de nehéz munkám volt és sok-sok-sok barátom!

Aztán egy szerelem miatt mindent ott hagytam. Tényleg, szinte egyik napról a másikra felmondtam, összecuccoltam és a fővárosba költöztem álmaim lovagjához.

Aztán úgy 1,5-2 évvel később kezdtem, furán érezni magam a bőrömben. Sokszor éreztem szorongást, magányt, folyton betegnek képzeltem/éreztem magam. :(

Volt új munkahelyem, jól megvoltunk a párommal, de mégis üres volt az életem.

Igazi családra vágytam és a régi életemre, a régi, mostmár nagyon ritkán látott barátaimra.

Kb 1 évbe telt, mire diagnosztizálták nálam a pánikbetegséget. :(

Aztán terhes lettem. :)

Még mindig elvágyódom Pestről, de legalább értelmet nyert az életem! Megritkultak a szorongásaim, szinte nincs is, és orvos sem látott már jó ideje, mert nincs rá szükségem! :)

Minőségileg kellett, hogy változzon az életem.

Remélem találsz megoldást, mert ez egy undorító, szőrnyű betegség. :(

2012. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen bőven kifejtetted a véleményed. Sajnos nagyon sokan gúnyt űznek belőle, addig,amíg nem ismerik meg milyen kegyetlen tud lenni, teljesen bekorlátozza az ember életét és mozgásterét!
2012. szept. 3. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogyha fel is fedezel összefüggést aközött, hogy valaki pánikbeteg meg hogy ilyen meg ilyen típusú személyiség, attól mennyivel leszel előbbre? Ennek döntő részben biológiai okai vannak - mint minden betegségnek - aminek egyszerre folyománya mind az, hogy pánikra hajlamos lesz, mind az, hogy olyan típusú ember amilyen.

Egyszerűbben - egy jó hülye példával - , ha megállapítják pl, hogy aki magas, az kopaszodik, attól még mennyivel lesz a könnyebb a kopaszodást megszüntetnie egy magas embernek?

Ha pánikbeteg vagy, tudunk segíteni, de a személyiségeden úgysem nagyon tudsz változtatni (illetve hiába), mert ennek más oka van.

2012. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!