Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy mozgássérült betegnek aki...

Egy mozgássérült betegnek aki toloszékben van annak honnan van pénze autóra akár nivósra is meg különleges élményekre amiket a tévében mutogatnak?

Figyelt kérdés
Én dolgozok nem vagyok beteg de most már bringára sem telik meg ételre sem már!Sokszor látom a mozgássérült helyen luxus autók állnak igazolvánnyal.Én a jogsit is nehezen raktam le mert sokat kellet sporolnom rá.De autóm nincs és úgy tünik nem is lesz már 30F
2012. szept. 5. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg támogatják őket, vagy nem mindig voltak mozgássérültek és akkor nem tudhatod, hogy előtte mit hozott össze vagy mit dolgozott, a "mindig" szó meg azért túlzás.
2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok mozgássérült, de... "Sokszor látom a mozgássérült helyen luxus autók állnak igazolvánnyal."

Mert boldog-boldogtalan tud feketén szerezni igazolványt, a TV-s különleges élményeket meg inkább a TV szervezi és fizeti. Nem tudom, ha az utcán megyek nem szoktam azt látni, hogy olyan jó anyagi helyzetben lennének a mozgássérültek, konkrétan leginkább hajléktalanokat látok, BKV-n ritkán, mert az külön művészet, hogyan jutnak fel rá.

2012. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez micsoda diszkriminativ kerdes?


Attol, hogy mozgasserult, me'g lehet cegvezeto, uzletember, tudos, muvesz stb. A fogyatekos emberek egyes esetekben sokkal nagyobb a motivaciojuk, mint az egeszsegeseknek.


Engem 6x mutottek a szivemmel, jarni alig tudok, megis letettem a doktorit, es jelenleg programozokent dolgozom. Mikor uj lakast vettem, minden szomszed bamult, hogy "ennek a szerencsetlen nyomoreknak mibol telik lakasra". Nagyon jol esett...

2012. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kapnak támogatást + a család több tagja összeáll, és együtt fizetik a részleteket. Mivel fontos nekik az autó, ezért nem egy vacak kivénhedt tragacsot vesznek nekik.

[link]

[link]

2012. szept. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kerekesszékes ember is dolgozhat, lehet jó fizetése, illetve lebénulhat valaki mondjuk 30 évnyi kemény munkával a háta mögött. Illetve sajnos sok a csaló, akik megvették az igazolványt.

[link]

A cikkvégét nézzed. :)

2012. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!