Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húzodhat valami betegség...

Húzodhat valami betegség annak hátterében, hogy folyton ásítanom kell?

Figyelt kérdés
Lehet nevetséges, de engem komolyan zavar. Nem vagyok fáradt, mert normálisan alszom, kialszom magam és pihenek napközben is. De ez már borzasztóan zavar!!! Sokszor már olyan, mintha nem tudnék egy jó mély levegőt venni.
2007. aug. 26. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesten, nagyvárosban laksz, azért lehet, mert mint mondta a rádió/tv nagyon nagy a hőmérséklet, ami nem is baj, csak ha ez párosul a MAGAS PÁRATARTALOM-mal! pesten 90%-volt! erre északra 80%! ez nagyon magas. én 14éves vagyok, egész szünetbe csak "pihenek" mégis ugyanez a bajom. ilyenkor mindenki "hulla" lezs, levert, álmos, kedvtelen. Ha eltellik ez a meleg - már ma jobb a helyzet, akkor minden rendbne lesz! Ha nem, akkor lehet h van valami bajod...szerintem várj egy kicsit, és ha nem enyhül menyj orvoshoz
2007. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erdekes tanulmany vegeredmenyet hallgattam meg a legutobb. Bebizonyitottak tudomanyosan, hogy az ember nem azert asit mert almos, hanem mert igy huti az agyat. Nagyon erdekes. De azert felmerult bennem, hogy megis hogyan magyarazzak mikor este mar nagyon almodni vagyunk de meg dolog van es asitozunk ezt mivel magyarazzak?
2007. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!