Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üvegszilánkok az ujjamban?

Üvegszilánkok az ujjamban?

Figyelt kérdés

Egy dróthálós, jó öreg, a szélén szilánkos üveget fogtam meg, és a drót is meg az apró kis mikroszilánkok is belementek és szépen bedagadt, gyulladt stb. A hüvelykujjról van szó. na most a sebész azt mondta, ezt csak úgy kb kitisztítani lehet egy szép mély vágással, mivel se RTG se UH se semmi nem mutatja ki. Viszont tutira vannak, mert érzem a kis szurkálásokat ahogy megnyomom. Egyszer már felvágták, de továbbra is szurkálnak a megnyomom és érzékeny.

Mi a frászt lehet tenni? van esetleg itt sebész? még egyszer vágassam fel és csak úgy bele vaktába tisztítsák ki de igazából azt se tudni, milyen mélységig? mert kb ez a helyzet, múltkor is ez volt.

Esetleg szakember nem tud valami megoldást erre? tiszta horror, a kis hülye üvegszilánkok megkeserítik hónapokra az életemet ....

köszi ha tud valaki valamit !!!!!



2012. szept. 6. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos meg semmi, de hamarább volna, ha kitisztítanák ők. Ha csak ráhagyod akkor szenvedsz, így meg hamarább begyógyul.
2012. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előbb láttam az egyik orvos válaszol oldalon a kérdésedet! :-)

Ez engem is érdekelne, mert velem is előfordult ilyen régen és valóban kész horror volt, nekem szerencsére nem mentek mélyre, így 1-2 hét alatt valahogy kilökődhettek, illetve ami olyan volt azt tűvel, csipesszel kiügyeskedtem vagy körbevágtam óvatosan késsel (csak picike vágást kell elképzelni, hogy alá tudjak nyúlni utána) és kiszedtem. Persze tudom, hogy nálad ez nem jöhet szóba.

Azért én is kíváncsi vagyok, mert ez egy elég gyakori dolog és teljesen megrökönyödtem, amikor megtudtam, hogy ilyenkor nem nagyon tudnak mihez kezdeni az orvosok sem. Azt hittem ilyen apróságokra már ezer tuti módszer létezik és sima ügy.

2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!