Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10 éve epilepsziával kezelnek...

Tomszi 21 kérdése:

10 éve epilepsziával kezelnek és nemrég kiderült hogy aorta bilentyü szükületem erre kaphatok rokantsági nyugdijat annélkül hogy lenne munkaviszonyom mert pályakezdö vagyok 1 éve fejeztem be a tanulmányaimat?

Figyelt kérdés

#fontos #lenne a válaszok
2012. szept. 7. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, a munkaképesség csökkenést kell ilyenkor megállapítani. Például az aorta bill. szűkületnek is vannak fokozatai kezdve attól, ami semmi panaszt nem okoz, egészen addig, hogy a beteg ki sem bír kelni az ágyból és ott is fuldoklik. (Mellesleg, "trükközni" se nagyon lehet, mert szívUH-val nagyon jól látszik a szűkület mértéke.)

Az epilepsziánál sem mindegy, hogy szeded a gyógyszert és 1 éve nem volt rohamod, vagy gyógyszerek mellett is napi 30 van...


(Az pedig csak zárójelben jegyzem meg, hogy nagyon káros, "élősködő" mentalitás, ha valaki fiatalon rokkantnyugdíjas akar lenni.)

2012. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!