Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 160cm vagyok. Hány kg-nak...

160cm vagyok. Hány kg-nak kell lennem, hogy sovány legyek, de nem csontsovány, hanem egészségesen? 20/L

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

55-65 közti a normális érték.

soványnak 55 alatt számítasz.

65 felett pedig túlsúlyos értelemszerűen.

2012. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kilók, hanem kinézet kérdése.

Én pl. ehhez a magassághoz 45 kiló vagyok, nem vagyok deszka alkat, és betegesen sovány se, de azért néhol kiállnak a csontjaim, ez tény. 50kilóval már néhol feleslegem is akadt. :D

De ha pl. nehezebbek a csontjaid, sok rajtad az izom, akkor akár 60 kilóval is teljesen csinos lehetsz, vagy lehetsz akár 55-tel plöttyedt és zsíros.

Sose kilókat nézz, azok nem mondanak semmit. A bordáid ne legyenek ki (nem egészséges dolog, akkor már a vitaminok sem akarnak felszívódni, meg a legkisebb nátha is kész kínszenvedés - sajnos ezt tapasztalatból tudom), ha viszont lötyög rajtad a háj, az sem szép és jó dolog. De a tükör elé állsz, megkérdezel pár kritikusabb ismerőst, és látható, mikor vagy jó. :) Ha pedig feltétlen adatokat akarsz mérni, akkor fogj egy centit, mérj csípőt-derekad-combot, és ezeken az értékeken nézd a változást!

2012. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!