Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egészségesen de...

Hogy lehet egészségesen de jól lefogyni?

Figyelt kérdés
Eddig úgy csináltam h naponta olyan 40-40 felülés ( egyenesen, jobbról-balra, balról-jobbra) és azon kívül nem ettem kalóriadús ételeket, nem vacsiztam legfejjeb gyümölcsöt, tehát egészségesen étkeztem! nem tudtok olyat ami esetleg gyorsabb, de ne kelljen hozzá gyógyszer? ha tudtok légyszi írjátok le ide :)
2012. jan. 4. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz. Étrendeket is, edzésterveket is.

[link]

2012. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Ha gyorsan akarod, nem fog menni (tartósan). A felülés hasznos, de nem fogyaszt. Teljes életforma váltás segíthet.
2012. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, tartósan szeretném, a felülést azért csinálom h a hasizmom is erősödjön egy kicsit
2012. jan. 4. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó dolog ha erősíteni akarod a hasizmod de szerintem elköveted azt a hibát amit a legtöbben, egy izmot nem lehet úgy fejleszteni hogy állandóan ugyan azt a terhelést kapja.

Nekem ezen az oldalon lévő eddzésterv vált be - (a fekvőtámasz verzióját csináltam)

[link]


Jól lefogyni csak és kizárólag egészségesen tudsz de ehhez venni kell a fáradtságot és számolni a napi szénhidrát beviteledet másképpen szerintem lutri lesz az egész.

2012. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!