Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok nem rég diagnos...

Szegedi Erika kérdése:

19 éves vagyok nem rég diagnosztizálták nálam hogy lordosisom van rendszeresen gyógytornázom, félek hogy már sosem fog elmulni nagyon szégyellem is e miatt magam mert sokkal nagyobb a homorulat a derekamnál mint másnak mit tegyek?

Figyelt kérdés
néha ugy érzem a pasik is ezért kerülnek,rendszeresen sportolok :futok,aerobikozom félek hogy ezeket is abba kell haggyam????
2012. szept. 9. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
És ezt miért szégyelled? Bár én csak egy képet láttam a lordosisról, de ott nekem úgy tűnt hogy az elég szexi tartást ad neked.
2012. szept. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
futás helyett inkább ússz. semmi sem segít olyan sokat a gerincproblémákon mint az úszás! na meg persze a gyógytornát is toljad mellette szorgalmasan :) de az úszás...mondom..naggyon fontos :)
2012. szept. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Betegség miatt szégyellni magad hülyeség. Ez olyan, mintha valaki azért szégyellné magát, mert szemüveges...

Hogy a sportot abba kell-e hagynod, azt a dokik tudják megmondani.

2012. szept. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy életre jegyezd meg, hogy soha semmit nem szabad szégyellni, amiről nem tehetsz!!!
2012. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!