Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szemölcsös HPV fertőzést...

Szemölcsös HPV fertőzést diagnosztizáltak nálam másfél éve, miután észleltem magamon egy nagyobb szemölcsöt. A szemölcsöket leecseteltem, amik el is tűntek, de apró, pontszerű dolgokat még mindig látok a fityma alatt. Mi a teendő velük?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:41
 1/2 anonim válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz! Megnézi és megmondja mi van.
2010. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Érdekes témakör a HPV... egyik barátomat körül is kellett teljesen metélni emiatt a kondilómák megjelenése miatt, bár ez egy olyan témakör, amiben még csak rövid ideje kezdtem tapasztalatokat szerezni.

Alapkérdésedre most még bevallom én sem tudok válaszolni, mert nem vagyok képben az esettel, és nem látom át a dolgokat tisztán, azonban ha nem veszed rossz néven, érdekelne a te sztorid is, benne a válaszokkal is az alábbi kérdésekre:

_ Korod?

_ Hogyan alakult ez ki nálad, minek következtében?

_ Hogyan vetted észre?

_ Dokihoz önszántadból mentél-el vagy rákényszerültél?

(Szorongásokat, gátlásokat okoz(ott)-e nálad ez a betegség?

_ Doki milyen vizsgálatokat veézett el rajtad?

_ Volt régebben vmiféle beavatkozás a nemi szerveiden elvégezve?

_ Van valami egészségügyi bajod, működési zavarod, tüneted pl. cukorbetegség...) a szemölcsön kívül?

_ A szemölcs önmaga hogy néz ki?

_ HPV-hányas fertőzés ez?

_ Védőoltást kaptál-már vagy szted nem lenne értelme?

_ Hogyan kezelted ezt a problémát és a tüneteit?


Ezek az apró pontszerűségek A FITYMA VAGY A MAKK ALATT helyezkednek el? Kb. mennyi lehet a számúk ill. mekkorák?



Néhány linket beszúrok, hátha érdekel...

>> [link]

>> [link]


Várom a válaszodat!

Üdv: EE

2010. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!