Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen krémet ajánlanátok...

Milyen krémet ajánlanátok pattanások megelőzésére/eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Sima testápoló jó rá? Vagy milyen krémet ajánlanátok?

2012. szept. 10. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Nem mindegy, hogy milyen krémet kensz rá, mert a zsíros dolgok mégjobban elősegítik a pattanások kialakulását... tisztítani kell és nem zsíros krémmel bekenni... báűr én is hiába próbálok mindent, csak vannak... :(
2012. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem anyukám vett az arcomra szappant. Az a neve,hogy fekete szappan,ki is próbáltam,összehúzza a pórusokat.Igaz,hogy drágább(mi 1050Ft-ért vettük)Tisztább lett az arcom,én is sok mindent kipróbáltam,úgy érzem ez vált be!Tonikot,bőrradírt,hűsítő krémeket használok.Hallottam már olyat is,hogy tojássárgáját felvered,és pár csepp citromlevet csepegtetsz bele,rákened az arcodra,és addig rajta hagyod,míg meg nem keményszik.Olyat is olvastam,hogy sima fogkrém is leviszi azokat a pattanásokat,amik csak pirosak,be vannak gyulladva,és nem tudod őket kinyomni.Én is rengeteget küszködtem velük..:/ Remélem tudtam segíteni!:)
2012. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!