Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért idegesít?

Miért idegesít?

Figyelt kérdés

Anyuról van szó. Esténként mindig előjön a száraz köhögése, nem gyakran köhög, de ha kijön rajta, akkor viszont olyan hangja van, hogy szabályosan felidegesít vele. Imádom szeretem, de nem értem miért nem tud elmenni egy r*hadt orvoshoz, hogy kivizsgáltassa magát? Hiába tuszkolom rá, hogy de menjen mert később komolyabb baja lehet, kb lesz*rja amit mondok, és ki is röhög, hogy ilyen pitiáner dolgokkal nem foglalkozik az orvos...Irattam fel a saját nevemre köhögéscsillapítót, mert én asthmás vagyok, és kell szednem ha előjön. Odaadtam neki hogy vegye már be, amikor rájön a köhögés, de azt se hajlandó.

Kiborító és kimerítő ezt hallgatni egész este-éjszaka,és esküszöm sosem gondoltam hogy ezt fogom mondani, de megkattanok a köhögésétől és szabályosan idegesít/irritál.

Mi a fr*ncot csináljak már hogy meggyógyuljon ebből a nem tudom miből?


19/L



2012. szept. 10. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Te az égvilágon semmit nem tudsz tenni ellene, legfeljebb annyit, hogy tovább rágod a fülét, amíg el nem tudod rángatni orvoshoz. A stílusodból azt veszem ki, hogy nem a köhögése idegesít téged, hanem, hogy nem tudod, mitől van, és félsz, hogy baja lehet. Ezt próbáld vele megértetni, és addig nyúzd, amíg el nem tudod rángatni orvoshoz. Elrettentőnek kereshetsz rá dolgokra, amiknél a száraz köhögés az egyik tünet, talán sikerül meggyőzni...
2012. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a félelem idegesít...:( Köszi a választ :) Tovább rágom a fülét :)
2012. szept. 11. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!