Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Nem tudom mi...

Dorkaa11 kérdése:

Valaki segítsen! Nem tudom mi ez de már nagyon idegesít! Mi bajom van?

Figyelt kérdés
2-3 napja hasmenésem van, fájna a beleim, és nyákos a székletem. mi bajom lehet?

2012. aug. 16. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fosásként diagnosztizálom. Bővebb információért keresse fel háziorvosát, gyógyszerészét.
2012. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ettél-ittál valami olyat ami nem volt jó?Esetleg alkoholt?
2012. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tályogod vagy sipolyod van, nekem is hasonlóan kezdődött. Persze nem biztos, csak tipp.
2012. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy finom kis szalmonella fertőzés vagy valami hasonló "finomság" ha ennyi ideje tart.Ilyen időben gyakori. Lehet érdemes lenne elmenni háziorvoshoz az meg elküld vérvétel,vizelet,széklet vizsgálatra bár lehet egy hét alatt kihevered amire kész az eredmény.De legalább kiderül hogy fertőzés e.Meg ha továbbtart akkor hamarabb kiderül mi okozza.
2012. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szalmonellám már volt..az ennél sokkal rosszabb....
2012. aug. 16. 00:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy valami felborította a bélflórádat.Ha nem akarsz elmenni orvoshoz próbálj ki valamilyen probiotikum készítményt és étrend változtatást.De lehet komolyabb gondnak is a jele de nem riogatlak inkább.
2012. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem riogatsz...de már nagyon érdekel mibajom van:S
2012. aug. 16. 02:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mert biztosat csak ő tud mondani! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anyum szerint azért olyan mert már nincs bennem semmi...és hogy az csak a bélnyálkahártya
2012. aug. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!