Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altatót felíratni laza?

Altatót felíratni laza?

Figyelt kérdés

Nekem már egy héttel előbb elkezdődött a suli és a biológia órám már előtte egy héttel elkezdtem átállítani, de még mindig itt tartok :D Ma is 6-kor keltem, megvolt a 7 km futás és tessék. Hajnali 3. Lassan fekszek, talán 4-re elalszok és kelek 6-kor. Fáradt vagyok, mint a szar, de a szemem nem akar leragadni, csak bámuolom a tv-t. Próbáltam teákat, meg macskagyökeres témát is. Nevetséges... :D


Azon gondolkodom, hogy kéne felíratni házidokival valami értelmes altatót, amire nem nagyon lehet rászokni, de penge nagyon, csak félek, hogy azt hinné, öngyi akarok lenni a koromból kifolyólag (22). Ilyen probléma miatt írna fel szerintetek? Péntek-szombat van, hogy nem is alszok, csak nyitott szemmel elreppen egy-két óra és inkább beindítom a napot. Nem kávézok, max egy energiaital, esetleg mégegy kora du.



2012. szept. 11. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ismerős a probléma. Én megkértem a dokimat, hogy írjon már fel egy doboz xanaxot (0,5-öst), hogy az időnként elcsesződő alvásciklusomat helyre tudjam tenni amikor szükséges. Szó nélkül felírt egy 100db-ost, h jó sokáig elég legyen, nem kérdezett. Jobb ez mint a kialvatlanság, akárki akármit mondd. Rá is lehet szokni, de ne szokj rá azt akkor raj ;)
2012. szept. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak altatót írass fel, hanem mondd el neki részletesen mi a gond, mert ez súlyos alvászavar, ezt lehet máshogy is kezelni, utaljon be kivizsgálásra.
2012. szept. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!