Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáterhez lehet 18 alatt...

Pszichiáterhez lehet 18 alatt szülő nélkül menni? (Nyugtatót/altatót feliratni)

Figyelt kérdés

A nem vénykötelesek semmit sem használnak, az Andaxin/Gerodorm is max nyugtatónak meg izomgörcsök ellen jó..

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 1. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18 év alatt nem ajánlom a pszichiátert. Utána sem igazán. Inkább menj pszichológushoz.
2012. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól nem fogok jobban aludni, ha valaki unott képpel hallgat két órán keresztül, közben pedig ötpercenként mond egy 'értemet' meg 'ahát', aztán kér érte 20 ezer forintot. Lelkileg jól vagyok, csak az alvászavarra kéne a gyógyszer.
2012. jan. 1. 20:56
 3/13 anonim ***** válasza:
De az alvászavar szerinted mitől lehet? Mentális probléma áll a dolog mögött és gyógyszerek nem szüntetik meg, csak elnyomják. Tisztában vagy vele, hogy ezek a gyógyszerek milyen hatással lehetnek a szervezetedre, főleg ha sokáig szeded és ilyen fiatal vagy?
2012. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez háziorvosi beutaló kell. Biztos lehetsz benne, hogy egy pszichiáter sem fog neked altatót írni. Azt felírhatja a háziorvos is.
2012. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Tisztában vagy vele, hogy ezek a gyógyszerek milyen hatással lehetnek a szervezetedre, főleg ha sokáig szeded és ilyen fiatal vagy?"


Ja, durva hatással vannak a gyógyszerek a szervezetre, a végén még meggyógyítják... egy pszichiáter sem fogja indokolatlanul teletömni gyógyszerekkel.

2012. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy nem kéne agyongyógyszerezni magad. Pszichológus többet használna, gondolom, ne ítéld el mielőtt nem próbálod meg! Honnan vetted az unott pofát?

Ha esetleg unatkozol olvass Szendi Gábortól ;)

2012. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"...egy pszichiáter sem fogja indokolatlanul teletömni gyógyszerekkel."


ebben azért nem lennék olyan biztos...

2012. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval egyetértek. Szendi Gábort könyveit én is tudom ajánlani. Nekem sokat segítettek.
2012. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az többet árt, ha 3-4 napig nem tudok aludni, és hiába vagyok fáradt, nem tudok nyugton maradni, aludni, muszáj valamit csinálnom. Nem egyszer összeestem már. Sokszor csak piával sikerült elaludnom, de nem rúghatok be minden este.. Az iskolában sem tudok koncentrálni, mert valami mindig eltereli a figyelmemet, és néha úgy remeg a kezem, hogy alig tudok írni.

Ha ezt meg lehet oldani napi két bogyóval, akkor legyen..

2012. jan. 2. 18:46
 10/13 A kérdező kommentje:
Szendi Gábornak pedig utánanézek, köszönöm :)
2012. jan. 2. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!