Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás? Altató?...

Mi lehet a megoldás? Altató? És ha igen, milyen?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja nem alszom rendesen. Nehezen alszom el, sokszor felébredek. Még egy fárasztó munkanap után sem tudok rendesen aludni, akármennyire is elfáradtam. Napközben pedig úgy érzem, mintha kiszipolyoztak volna és egy gramm energiám sincsen. Mintha 3 liter vért vettek volna tőlem. Főleg mentálisan, de fizikailag is erőtlennek érzem magam.


(Tudom, hogy sokszor feltették már a kérdést, de még nem olvastam számomra kielégítő választ.)



2012. szept. 11. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

sport, megfelelő étkezés, akkor nem kell gyógyszer

elhiszem, hogy semmi időd, mégis ezekre muszáj lesz szakítanod

2012. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz.
2012. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, reklám, de nekem a Sedacur Forte segített. Ittam tejet, lófütty. Ettem más bio, gyógynövényes tablettákat, nem segített. Máshoz nem mernék nyúlni, de a SF engem kb. 50 perc után durván kiüt, tehát addigra muszáj ágyban lennem. (Egyébként itt jegyezném meg, hogy mások nappalra szedik, stressz ellen. Én gyakorlatilag Spongyabobról mesélek kuncogva, ha addigra nem alszom. Nem tudom, mi lenne, ha a munkahelyemen venném be.) Azóta végigalszom az éjszakát. További info: kb. egy hete a párom is szedi. Neki nincs gond az alvásával, sőőőőt. :) Viszont nappal fáradt, de mióta szedi, azóta jelentősen javult a helyzet, nincs rajta kóros álmosság. Én meg ebben nem vettem észre különbséget.
2012. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Először is alapos kivizsgálás.Lehet,hogy egyszerűen csak vashiányod van.
2012. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!