Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a vérnyomásom...

Mitől lehet a vérnyomásom 169/113?

Figyelt kérdés

úgy tudom hogy a normális az kb 120. mi lehet az oka? 21 éves vagyok és fizikai munkát végzek,de nem hiszem,hogy ez lenne az ok.Mostanában nagyon sokszor fáj a fejem is.

A cigi és 1-2 energia ital okozhatja mind ezt?



2012. szept. 11. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
az energia ital igen,de ha tartósan ennyi,akkor menj orvoshoz
2012. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
energiaital, stressz, és a cigi is okozhatja. nem halnál bele, ha felkeresnél egy orvost, mert hosszútávon veszélyes lehet. előfordulhat, hogy kapsz egy 24 ó-s vérnyomás mérőt,és majd akkor tutira fogják tudni mi a bajod!!
2012. szept. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a legjobbat még nem is írtam.egyik reggel pakolásztam és lehajoltam valamiért és azt vettem észre,hogy valahonnan csepeg a vér..hát az orrom mellett volt egy kis pattanás szerű pötty és abból úgy folyt a vér mintha megvágtam volna..pedig semmit sem csináltam !nem tudom,hogy ezzel összefügg-e..szerintetek?


jaa és köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. szept. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!