Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időre menthet fel a...

Mennyi időre menthet fel a háziorvos tesiből?

Figyelt kérdés
Túl megterhelő, nem bírom ezt a mindennapit. Most lettem 9.-es. A fejem fáj, a térdem, a bokám. És futás után szabályosan érzem, ahogy dobog a szívem, valamint hosszabb futás után szédülök, hányingerem van és elhomályosodik minden. Mennyi időre menthet fel ezzel a gyerekorvos?
2012. szept. 12. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*rossz formában vagy
2012. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nyolc évig voltam könnyítettek. Ez okból kifolyólag. De nem volt papír, mert az iskolaorvos megmondta a tesitanárnak. Minden papír nékül, mindenből kevesebbet kellett csináni, hosszabb időre. De most más a doki, (ismerős, de nem állhatok oda neki, hogy a másik azt mondta) és nem is annyira ismerős.
2012. szept. 12. 16:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy hülyeség volt emiatt könnyített tesi, mivel most talán még rosszabb formában vagy, mint akkor.


Lusta, edzetlen vagy.

2012. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
na hééé. elhiszem amit mondasz. én is 9.-es vagyok és szintén ez a helyzet én nem voltam könnyítetten se meg semmi, énnekem tüdőm nincs. (SEMMI!!) és a térdem is nagyon fáj, mert túl hajlékonyak az izületeim,és egyszer annyira kiment, hogy azóta ha többet futok, lépcsőzök, legszívesebben sírva fakadnék, annyira fáj. ezek szerint ti nem tudjátok mennyire fájhat a térd. minket 1. órán futtatott a tanár másfél órán keresztül. (NEM VICC!!!) persze, közben sétáltunk, de rendesen nem tudtuk kifújni magunkat. akkor azt hittem összeesek. (2 óránk volt egyben tesi) már én sem birom. rohadjon meg az aki ezt kitalálta. egyébként ha elmész valami szakosodott gyerekorvoshoz( nekem is olyan van) felment. ha tényleg alapos okok vannak mögötte, és vidd magaddal a szüleidet is, hogy igazolják amit mondasz.
2012. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát elég elismert doki, úgyhogy gondolom nem azért csinálta, hogy még rosszabb legyen. Javasoltak valami kisebb műtétet is, de azt egy az egyben megtagadtam. Arra adta a könnyítettet. Újra. (egy fél évig voltam rendesen, aztán visszamentem, mert fájt.) Akkor küldött ultrahangra, ahol kiderült, hogy enyhe kopás van. Ekkor újra kaptam könnyítettet. Azóta volt, de most nincs, és fáj.
2012. szept. 12. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!