Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időre menthet fel a...

Mennyi időre menthet fel a háziorvos tesiből?

Figyelt kérdés
Túl megterhelő, nem bírom ezt a mindennapit. Most lettem 9.-es. A fejem fáj, a térdem, a bokám. És futás után szabályosan érzem, ahogy dobog a szívem, valamint hosszabb futás után szédülök, hányingerem van és elhomályosodik minden. Mennyi időre menthet fel ezzel a gyerekorvos?
2012. szept. 12. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
futás után velem is sokszor van ez,és fogalam sincs miért.Bár de végülis van..szerintem hamar leesik a cukrom és akkor mindig ez van.Pl 1 óránál többet kell állnom folyamatosan akkor mindig rosszul leszek.
2012. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vladislav83 ***** válasza:
Inkább a táplálkozásodon és az egészségeden és a pihenéseden javíts, ennek nem kellene így lennie. Ha hozzászoktatod magad az inaktív élethez, előbb-utóbb megbetegszel. Egyébként ha az orvos úgy látja, egész évre felmenthet.
2012. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Háziorvos NEM MENTHET fel egész évre, kedves második. Sőt, még futás alól sem menthet fel egész évre.

Max 1 hónapos felmentést adhat.


Kérdező: oké, hogy megterhelő, de ezek a tipikusan annak a tünetei, hogy nem vagy jó formában. Épp itt az ideje a mozgásnak! Úgyhogy ne lógd el.

2012. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egy évre is felmenthet a gyerekorvos? És attól be kell járni órákra? Mert nem akarok ortopédhoz meg ide-oda járkálni. De amúgy a térdem a legnagyobb baj, mert van valami ízületi kopás.
2012. szept. 12. 16:22
 5/15 Vladislav83 ***** válasza:
Logni nem szabad, de komoly betegségnél igenis felmenthetik, ha nem háziorvos, akkor szakorvos.
2012. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, mint írtam, háziorvos NEM MENTHET fel egész évre!!

Anyukám háziorvos, úgyhogy elhiheted nekem.


Csakis szakorvos menthet fel, bár az is csak szakvélemény. Úgy ténylegesen az iskolaorvos bólint rá.

2012. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem lógnék, ha bírnám. De nem bírom. Szeretnék fogyni úgy 5 kg-t(nem vagyok kövér, 75-80kg és 185cm. De nem bírom, a tanár meg 15 perceket futtat. Amiből felét csak sétálva bírom. A kúpert meg biztos hogy nem fogom tudni. Nyújtásnál is, (lábra) annyira húzódik, hogy nem bírom. De nem tudom, hogy adna-e rá, vagy elküldene. Anyáméknak nem is mondom, mert úgyis csak azt mondják, hogy lógni akarok, utána meg ha kiderül valami, akkor meg egyből nagy ügyet csinálnak belőle.

És könnyítettet ki adhat? Háziorvos, vagy ki?

2012. szept. 12. 16:46
 8/15 anonim ***** válasza:

Talán mert igazuk van és tényleg el akarod lógni..

Rossz formában vagy, ennyi. Majd 2 hónap múlva le bírod futni azt a 15 percet.

Ennyi.

Ne hisztizz, fusd le. A nyújtás pedig kb 1 hónap múlva simán menni fog.

2012. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és könnyítettet is csak szakorvos adhat.
2012. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg borzasztóan rossz formában van,ha kúpert nem bírod lefutni...Én sport tagozatos suliba jártam és ennél vannak keményebb dolgok is.Szóval ha ennyit nem bírsz akkor nem felmentést kell kérni,hanem igenis kikell bírni és lefutni.
2012. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!