Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tudja, KI Ő a Közszolgálati...

Ki tudja, KI Ő a Közszolgálati Tv-nél dolgozó műsorvezetőnő, aki veserákkal küzd?

Figyelt kérdés
A HOT! Magazinban irták, de ki lehet Ő? Ha tudja valaki, elég a monogramja is!Én nem találtam róla sehol irást, lehet,hogy elkerülte a figyelmem?

#HOT!
2012. szept. 13. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Utálom amikor a mások magánéletében vájkálnak. Miért érdekel? Ezért nem szeretem a bulvár lapokat, mert mindig a mások bajával vagy lejáratásával foglalkoznak. Inkább nézz magad körül széjjel. Más bajod nincs?
2012. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért ne érdekelhetne! Ha közzé tették valószínű azért, mert fontos,mint minden embernek az egészsége.Nem is beszélve arról,hogy nagyon is sajnálom és együtt érzek vele.

Ezért nem kellett volna hozzászólnod!!!!

2012. szept. 24. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
No azt hiszem az illetőnek nem kell a te sajnálatod, de az se, hogy az ország ezen csámcsogjon. Foglald le magadat valami mással. Mondjuk ami az eszedet kicsit pallérozza.
2012. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tisztelt hozzászólók! Amit már az újság egyszer lehoz arra nem csak én vagyok kíváncsi, hanem lehet az országban még számtalan embert érdekel,hogy KI Ő, esetleg mit,hogyan tett a gyógyulása érdekében vagy netán,amiért ez kialakulhatott.

Nem is kellett volna az ilyen embernek hozzászólni/ha csak nem Ő az érintett/?! mert normális körülmények között ismeretlen embereken is sajnálkozik az ember,ha megtudja,hogy ráadásul még fiatal is!!!!!!!Te biztos tudod,ha már azt irtad,hogy nem kell sajnálni!!!!!

2012. szept. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!