Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Hogy tudnám...

B o g a r k a kérdése:

Mi bajom lehet? Hogy tudnám megerősíteni magam? Van aki hasonlóan érezte magát?

Figyelt kérdés

20 hetes kismama vagyok, pánikbeteg. Sokszor van, hogy hajnalban arra kelek, furcsán érzem a szívem. Van, hogy erőteljesen érzem, ahogy dobog, vagy úgy érzem, mintha elfáradt volna. Mellé néha társul a légszomj, meg a gyengeség.18 évesen volt szívkatéterezésem, mert magas volt a pulzusom. Voltam párszor dokinál, nem találtak semmit. Most rajtam van egy holter készülék, kíváncsi vagyok az eredményre. Terhesség előtt is volt néha ilyen. Érzékeny vagyok a frontokra is sajnos, méghozzá nem kicsit. Esőnél van, hogy csak fekszek, annyira nincs erőm.

Úgy hallottam, hogy a stressz is kiválthatja a front érzékenységet. Még 1 éve nem volt semmi bajom, most meg tiszta tápos vagyok, már ELÉG! szeretnék a régi lenni.


2012. szept. 14. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem próbálnál meg többet inni?
2012. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inni? napi 2 liter mindig megvan, általában ásványvíz.
2012. szept. 14. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen arra gondoltam...


[link]


Ha kóklernek is tartod őt attól a szervezeted még úgy működik, ahogy mondja...

2012. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket!

Kicsit vicces emberke, de így legalább érdekes az előadása!


Szerintem teljes mértékben igaza van. Egyszer mondtam a háziorvosomnak, h nagyon fáradt vagyok, semmihez sincs kedvem. Azt tanácsolta, amíg nagy melegek vannak étkezzek kicsit sósabban. Érdekes...de bejött!

Ami még fura, h kb másfél éve főzök úgy, hogy ne legyen sós az étel a párom miatt. Előtte mindig sósan főztem. De nem is voltam ilyen gyöszös. A vérnyomásom is mindig 120/ 70 körül volt, de utána 100/ 60 körüli lett. Ha belegondolok a fejem is kb azóta fáj. A víz fogyasztása pedig a megfelelő keringés miatt is nagyon fontos!

Megpróbálok ezekre odafigyelni, és kíváncsi vagyok a változásra!

2012. szept. 17. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!