Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula műtét után hány napot...

Mandula műtét után hány napot kell halasztanom a suliban? Maga a műtét milyen és mennyire fáj utána? Mit ehetek? Altatnak vele vagy csak érzéstelenítenek?

Figyelt kérdés
Mandula műtét, iskola, halasztás, enni, fáj, altatás, érzéstelenítés
2012. szept. 15. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekem két hétig kellett otthon maradnom, a műtét ülve zajlott ébren voltam csak érzéstelenítőt kaptam a manduláimba, vagy köré azt nem éreztem konkrétan, nagyon fájt az is és maga a műtét is egy rémálom volt, nem zsibbadt el annyira beteg volt a mandulám, hogy simán éreztem ahogy kivágták. A gyógyulás időszaka szintén fájdalmas műtét után egyre jobban fog fájni, ahogy gyógyul. De két hét után már nem nagyon érzed. Hát ennyi. Sajnálom ha megrémítettelek, de nekem ez a tapasztalatom. Ja hogy enni? Hát az fájt, így fogytam 2 kilót a két hét alatt.
2012. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát első, nálad tuti, hogy volt valami speciális gond.

Normális esetben a mandulaműtét altatásban zajlik és semmit nem érzel.

Utána elég kellemetlen pár napig, aztán meg lehet zabálni a fagyit.

2012. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát! A halasztási időt csak azért kérdeztem, mert szakmát tanulok és hát nem kellene pont most sokat hiányoznom!
2012. szept. 15. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem altatnak, csak kicsiket, és igen gond volt mert a mandulámtól már nem kaptam levegőt annyira nagy és beteg volt, így nem csodálom hogy fájt.
2012. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!