Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula műtét! Mennyi idő...

Mandula műtét! Mennyi idő után ehetek szilárdat?

Figyelt kérdés

14. műtöttek és már unom a sok pudingot meg főzeléket :)

Mennyi idő után ehetek szilárdat és mit ehetek...?



2012. febr. 19. 18:58
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem is volt már mandula műtétem...

igaz, azt mondták műtét után, hogy kenyérhéját, meg olyan ételt nem ehetek ami felsértené a torkomat, de ettől függetlenül én megettem a zsemlét párizsival, persze jól megrágtam.

Szerintem nyugodtan ehetsz már bármit, csak óvatosan. :)

2012. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tothferko válasza:
Szia! Nekem most aktuális a dolog. Az orvos azt mondta, hogy azonnal ehetek szilárdat és ennem is kell. Kenyérhéját is, persze alaposan megrágva és mondjuk egy kis kefírrel pl. Muszáj, mert kell hogy koptassa a seb felületét. Nyugi, nem sérti fel, ettől nem fog bevérezni. Ha viszont csak püréket zabálsz, akkor abból baj lehet, mert a seb felülete egy darabbal fog leválni egyszercsak és akkor vérzés lehet, amit hidd el nem akarsz átélni. 3-4 liter folyadék legyen meg.
2014. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tothferko válasza:
JA és persze piszkosul fog fájni a nyelés, de le kell küzdeni, tömd magad tablettákkal hogy elmúljon és tudj enni. Muszáj enned szilárdat, ezt elhiheted nekem. 2 hét küzdelem lesz, ez sajnos ilyen, de megéri, utána minden jobb lsz!!!!
2014. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!