Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon meglátszó erek "eltünte...

Nagyon meglátszó erek "eltüntetésére" van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Az egész testem olyan, mintha össze lennék firkálva, annyira meglátszanak az erek, és időnként már zavar, főleg, hogy úgy tűnik, mintha a szemem alatt is kék foltok lennének. Ez születésem óta megvan, de eddig nem foglalkoztatott, most viszont már kezd zavarni, hogy kék csíkos vagyok mindenhol. Gondolom a bőröm is nagyon vékony, az miatt is lehet. Van erre valami megoldás, hogy ne látszódjon meg ennyire? Vagy törődjek bele, hogy ilyen vagyok?


18/L


2012. szept. 16. 03:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Hízzál egy kicsit, és remélhetőleg egyenletesen eloszlik, már ami a végtagjaidat illeti. A szemed miatt meg érdemes lenne felkeresni a háziorvosodat, hogy ő mit ajánlana, mert ugye szemhéjra nehéz hízni...:) Tény, hogy vékony a bőröd a leírtak alapján, de ez ellen ha jól tudom nem igazán lehet mit tenni.
2012. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!