Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreggyulladásra milyen...

Arcüreggyulladásra milyen házi módszert ismertek? Szájban lévő afták eltüntetésére mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál az arcüreggyulladással? Milyen antibiotikumot kaptál?
2010. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aftára a Phlogosol a legjobb, azzal ecsetelni. Remélem jó írtam a nevét.
2010. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot eddig nem kaptam. Sterimar orrspray-t, ACC 200 mg,vagy Fluimucil tasakos por 3x1, Tantum Verde szájöblögetőt és szopogató tablettát, Rhinatiol cold 3x1 tablettát, 1000 mg-os C vitamint kell használnom. Állítólag vírusfertőzésem van, ami a szájban és a nyelv alatt lévő aftákat is magyarázza.
2010. febr. 4. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Afták ellen az orvosi rendelvényre kapható Vagothyl oldat ( [link] ) vált be nekem. Fültisztító pálcika egyik végére csicsogósan teszek a Vagothylból, a másik végét szárazon hagyom. Az aftás részt tükör előtt megfogom, ha lehet, kifordítom. Aftát a száraz véggel nyálmentesítem, majd rányomom a vagothylos véget. Kicsit mozgatom, ecsetelem, 1..2 percig. Ez pokolian fáj. Az afta "kiég": kifehéredik, és kemény lesz. Ha bevérzik, a vér megalvad, megfeketedik. Általában 1 kezelés hatására megszűnik a fájdalom, és gyógyulni kezd az afta, pár nap múlva csak látni lehet, érezni már nem. Semmiképp se ismételd meg a kezelést egymást követő napokon! Az általam leírtakon felül tartsd be a kezelési utasítását is, nem játékszer a Vagothyl.


Arcüreggyuszi: meleg, infra lámpa, egyenletes hőmérséklet. Nem mászkálni ki sehova, semmiért. Szellőztetésre megkérni valakit, és amíg az ablak nyitva van (plusz utána pár percig) nem tartózkodni a szobában. Huzatot kerülni!!! Ezen felül minden, amit az orvos előír.

2010. febr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem szinte minden hónapban volt arcüreggyulladásom, mert annyira érzékeny nekem, hogy minden kis megfázásból nagy arcüreggyulladáom lesz. nekem mindig írtak fel antibiotikumot...ha neked nem írtak fel, akkor biztos nincs olyan nagy arcüreggyulladásod, vagy az orvos nem tudja, hogy mi a dolga. Én végül már csak kb. 5 hónaponként vagyok beteg, mert elmentem egy tapmasszírozó nőhöz, aki egyetemet végzett ebből a kínai gyógyítási módszerből, ami által majdnem minden betegséget fel tud ismerni, és sokakat gyógyítani is tud csak masszírozással. Ő kimasszírozott a gyomromból egy komolya betegséget (a lábamon keresztül) és az arcüreggyulladás id cask félévente jön elő, mert azt is kimaszírozta (azt is a lábamon keresztül). Neked is ajánlom az ijen masszírozó embereket, és midnenkinek.Még annak is, aki azt hiszi, hogy egészséges, mert korántsem biztos, és jobb félni, mint megijedni :D
2010. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az én aftáim eddig ugyanolyan gyorsan múltak el ha fertőtlenítettem, ha nem. sűrű fogmosás, szájfertőtlenítés kaja után amit ajánlok, az bejött. ja és vagothylról én is úgy hallottam hogy hatásos.


arcüregre antibiotikum, kamillás gőzöltetés, infralámpa, állandó hőmérséklet a szobában és alapos orrfújás.


off: 15:23 - doki nem nézette meg CT-vel az orrsövényedet? én ajánlanám, mert az orrsövényferdék járnak úgy hogy arcgyuszi lesz minden megfázásból..

2010. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!