Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan zaklatnak rejtett...

Folyamatosan zaklatnak rejtett számról, miszerint a városomban egészségnap lesz. Folyamatosan kérem, hogy töröljék az adataimat. Konkrétan hol lehet őket elérni? Cégnév, vagy valami, hogy az NHH-nál lehessen bejelentést tenni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 17. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok.Nekem is jön kb.havonta rejtett számról,ilyen egészégnap ajánló valami.Mondtam már a hivónak,hogy összefogunk és feljelentést teszünk.Van utazást ajánló,de rendszeresen.Mostmár,ha ránézek a kijelzőre és nincs szám ,fel sem veszem-.Majd elunják.Ha kitartó,akkor pedig eligazitom,hogy ha már ezt a számot hívja,akkor tiSzteljen meg legalább annyival,hogy számot is küld.
2012. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet. Várom itt azokat, akik szintén tennének ez ellen. Gyanítom, hogy egy cég áll az egész mögött.


Már gondoltam arra is, hogy el kellene menni egy ilyenre, találkozni a főnökökkel.

2012. szept. 18. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Szám nélkül 30-40 percenként hívogatnak minden nap, egy héten keresztül, aztán szünet 2 hétig és kezdődik elölről.

Néha azt gondolom, hogy azt ellenőrzik, hogy mikor vagyunk itthon.

A másik az oriflame, nem értik meg, hogy nem érdekel a termékük és a kártyájuk sem.

És akkor sorolhatnám a különböző pesti, győri, debreceni számokat is.

Nagyon unom már.

2012. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Le lehet tiltani a rejtett számos hívásokat, ki sem csörög, csak később veszem észre, hogy történt ilyen hívás.

A hívónak meg foglalt jelzést ad.

Három telefonom van, egy régi Nokia 1208, egy régi Sony W200i és egy szintén nem új Samsung S5230, ezeken mind meg lehet csinálni, gondolom, a tiéteken is...

2013. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!