Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressztől hullhat a haj...

Stressztől hullhat a haj nagyobb mennyiségben?

Figyelt kérdés
Iszonyat hullik a hajam, még sose hullott ennyire, pattanások is kijönnek rajtam, amolyan fájdalmas bőr alattiak. Lehet a stressztől ez? Sokat idegeskedek főleg mostanában.
2012. szept. 18. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
persze...de bármi mástól is lehet :S érdemes felkeresni a háziorvost...
2012. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. De mástól is lehet, szóval jobb ha utánajársz. Orvos.
2012. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A dokit kihagynám, nincs is időm rá.
2012. szept. 18. 00:12
 4/18 A kérdező kommentje:
Le vagyok terhelve eléggé, és az utóbbi kb fél évem nem alakult fényesen, szerintem most jön ki rajtam.
2012. szept. 18. 00:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet attól, de ezer más oka is lehet. Vashiány, fogprobléma, hormonzavar, hogy a gyakoribbakat említsem.

Nekem is hullik, de ez csak egy tünetem a sok közül, most derült ki, hogy ciszta van a fogamban. Vizsgáltasd ki magad, már egy vérvétel is közelebb hoz a megoldáshoz!

2012. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne hanyagold el! Komolyan! Én is ezt tettem, már kb. két éve hullik a hajam. Azt hittem én is, hogy munkahelyi stressztől. Aztán csomók jöttek a lábamra. Aztán vizsgálni kezdték, mitől. Szteroiddal tömtek, meghíztam tőle, közben kirúgtak a munkahelyemről, mert muszáj volt táppénzre mennem (nem bírtam ráállni). Hónapokon át vizsgálatról vizsgálatra jártam, most derült ki, hogy cisztám van. Közben teljesen tropára mentem. Ki tudja, ha annak idején kivizsgáltatom magam, már túl lennék az egészen. Legalább egy vérvételre menj el, nekem ne mondd, hogy nincs rá időd! Én másfél órát utaztam (oda-vissza 3-at), hogy kórházba menjek, 4 műszak mellett.
2012. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ciszta a fogban? Hú, hallottam ilyesmiről. De ha az van, akkor ki fog derülni hamarosan, mert fogszabályzóm lesz ahhoz pedig kell majd a felvétel. De kb egy éve voltam röntgenen, akkor nem volt semmi baja a fogaimnak.
2012. szept. 18. 00:17
 8/18 A kérdező kommentje:
Milyen cisztád van, ha szabad tudni?
2012. szept. 18. 00:18
 9/18 A kérdező kommentje:
Ám 3-4 hónapja voltam vizsgálaton, a jogosítvány végett, akkor ok volt.
2012. szept. 18. 00:19
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is hullott. A hajfesték és a vasalás sem tesz neki.jót. Töredezik is,de veszettül. :/

Most mondjuk már istenes. Oda kell figyelni a táplálkozásra, a folyadék és vitamin bevitelre, heti 1* hajpakolást teszek rá,2 naponta mosom,balzsamozom, utána gliss kur olajat használok.

2012. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!