Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressztől hullhat a haj...

Stressztől hullhat a haj nagyobb mennyiségben?

Figyelt kérdés
Iszonyat hullik a hajam, még sose hullott ennyire, pattanások is kijönnek rajtam, amolyan fájdalmas bőr alattiak. Lehet a stressztől ez? Sokat idegeskedek főleg mostanában.
2012. szept. 18. 00:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Napi 12 óra munka mellett tényleg nincs időm.. amikor az orvosnál akkor is rendszerint 1.5-3 órát kell várni, akkor is, ha be van jegyezve az ember időre.
2012. szept. 18. 00:20
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem festem, és nem vasalom, csak mosom, majd összefogom, ennyi. Mostanéban,pár hónapja vettem észre, hogy hullik. Végülis lehet szezonális is a dolog. De pl őszülök is, azt már kb 13-14 éves korom óta. Mindigis stresszelős voltam sajnos, meg túl sokat gondolkodós, agyalós.
2012. szept. 18. 00:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz mentem, ő küldött el vérvételre. A cink a béka popója alatt volt. Szerintem nem érdemes kihagyni az orvost, szedhetsz mindenféle kapszulát horror áron, közben meg lehet, hogy fölösleges lenne, más az ok. A hajhullás meg csak egy tünet, nem ártana az okot megkeresni és azt kezelni.
2012. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hosszú távon a hajgumi is roncsolja a hajat. Pl. ha túl szoros vagy mindig ugyan ott fogod fel és megtöri a hajszálakat.
2012. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Arra van időd, amire akarod, hogy legyen. Ha az egészségedre nincs pár órád... Ez az amúgy is stresszelős vagyok dolog is olyan, hogy miért jó az neked? Ha nem jó, miért nem változtatsz?
2012. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Szedjel vitamint, ha már nem akarsz orvoshoz menni. Olyat válassz amiben különösen sok a vas, cink, biotin, b-vitaminok. Nem árt az omega-3 zsírsav sem.
2012. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én stressztől már őszültem is.

Amúgy meg ja, érdemes kivizsgáltatni magadat.

2012. szept. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

most van az őszi hajváltás időszaka.

de ha neked hónapokig hullott,akkor ez nem az lesz.

vér és vizelet vizsgálatra kérj időpontot, kora reggel letudnad a vizsgalatot.

lehet gyulladás van a szervezetedben. amiatt is tud hullani.

ha megtalaltak az okot, akkor szedd be rá,amit felirnak, és kezdd el erősíteni a hajad-kívülről is,hogy ne hulljon tovább.

de elszor orvos.ilyennel nem szabad viccelni

2012. szept. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!