Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Basszus mit csináljak?

Basszus mit csináljak?

Figyelt kérdés
3napja hasmenéses vírusom van. Már voltam orvosnál nem mondott semmit. Szedek Probiotikum-ot az se használ. Kipróbáltam már minden praktikát: répa,alma,diéta,tea,széntabletta. Kezd elegem lenni, ugyanis holnap meghívtak egy buliba ahol mindenki ott lesz és nem szeretném kihagyni. Légyszi mondjatok valami házi gyógymódot vagy akármit. Igaz hogy a pálinkától is jobb lehet?

2012. szept. 21. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el! Mindenkit meg akarsz fertőzni?
2012. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy akarok elmenni, hogy még megy a hasam. Holnapra szeretném elmulasztani mindenáron
2012. szept. 21. 09:23
 3/15 anonim ***** válasza:
vegyél minőségi 70% fölötti étcsokit lehet hogy az beválik
2012. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha széntablette nem vált be, csoki se fog.

Talán menj el másik orvoshoz.

És attól, hogy nincs hasmenésed, a vírus még benned van, lesz pár napig.

2012. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól még bőven fertőzől...
2012. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:(
2012. szept. 21. 09:32
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen betegségből 3 nap alatt nem fogsz meggyógyulni. Ne sürgesd! Szegény szervezeted így is sokat harcol a vírusok ellen, te meg még sürgetni akarod. Bújj be az ágyba, aludj egész nap, vegyél egy pihentető fürdőt, és mindig vedd be a gyógyszereidet. Nem kellenek ide a hülye diéták. Amúgy remélem almán kívül főtt ételt is eszel... A buli meg felejtős, nekem eszembe nem jutna ilyenkor bulizni.
2012. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A barátom szülinapja lesz..Egész évbe ezt vártam:(
2012. szept. 21. 09:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, és halasszátok későbbre a bulit. Ő sem akarna úgy bulizni, hogy közben a barátnője betegen, otthon fekszik...
2012. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem a banán szokott segíteni.

egy próbát megér.

de a bulit hagyd ki szerintem, mert még fertőző vagy. vagy esetleg ott jön rád, és az elég kellemetlen lehet...

2012. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!