Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elestem, fáj a derekam és...

Ha elestem, fáj a derekam és rózsaszíneset pisilek, akkor mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Elestem és kemény járólapra estem rá, megcsúsztam, és a fenekemre estem és a könyékre. Azóta még fáj a derekamnál, és a fenekemnél. De jobban aggaszt, hogy a vizeletemben rózsaszínes árnyalatot látok, lehet, hogy vértől ilyen színű? Kissé megijesztett a dolog, holnap elmegyek orvoshoz, de mi lehet? Valami megrepedt? Vagy megrándult? Mitől van ez? Veséknek vagy a húgyhólyagnak kellene sérülnie ahhoz hogy ilyen legyen nem?


Köszi előre is a válaszokat!


üdv.: egy huszonéves lány.



2012. szept. 22. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a vesédet is megütötted. Ha a vizeleted "pirosabb" lesz azonnal menj orvoshoz, ne várj holnapig.
2012. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vesédet ütötted meg. Ha még nem mentél orvoshoz, és ma is rózsaszínűt pisilsz, akkor mindenképpen menj orvoshoz!
2012. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvos!!!


De ne várj ezzel holnapig, irány az ügyelet!


Én nyár elején ugyanígy jártam, biciklivel estem, mint kiderült, elrepedt a húgyhólyagom.

Szerencsére időben elláttak, ezért nem lett semmi maradandó bajom.

Remélhetőleg, neked nem is ilyen komoly a dolog, de jobb minden eshetőséget kizárni, mert ez nem vicc. Utána te is megnyugszol legalább.


Menj azonnal az ügyeletre!!!!


18/F

2012. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Voltam orvosnál, szerencsére nem olyan komoly, picit bevérzett a vesém, de kaptam rá valamit, meg volt CT is és nem komoly, de meg kellett nézetni igen...
2012. szept. 23. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!