Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kijutni Bécsbe...

Hogyan tudok kijutni Bécsbe vérplazmát adni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja elkezdtem foglalkozni a vérplazma adással, illetve a csontvelődonornak való jelentkezéssel. Jobban utánajártam a kérdésnek és azt láttam, hogy míg Magyarországon 2000 ft-t kapok a plazmámért alkalmanként, addig ez Bécsben 25 euró. Összeszámolva évente MO-n 66 ezer ft-t tudok keresni, Bécsben 300 ezret. Tényleg nem anyagiaskodni akarok, de ha már tőlem telhetően maximálisan segítek az embereknek, akkor inkább oda megyek, ahol többet kapok érte.
2012. szept. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimész vonattal, és ennyi. Amúgy meg ha tényleg ennyire akarsz segíteni embereknek, akkor nem a pénzre mennél...
2012. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 éves korom óta folyamatosan véradó vagyok, holott rühellem a tűket. Most 25 vagyok, tehát voltam már egy párszor vért adni úgy is, hogy ott "csak" az 500 ft-s kajautalványt kaptuk.
2012. szept. 23. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha össze akarod szedni a 300 ezret, akkor gyakorlatilag Bécsbe kell költöznöd.
2012. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Még jó, hogy önzetlenül segítesz!!!!


Hihetetlen, hogy vannak olyan emberek mint te...Ezért tart itt ez az ország ahol tart...

Ha pénz kell, menj el dolgozni!

2012. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vonattal, busszal, szárnyashajóval, autóval...
2012. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!